Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Вход Мой маршрут
UaRuEn

Отзывы 17

05.09.2021
Дякуємо пані Аліні за чудову екскурсію для школярів 1 вересня парком Феофанія та святими джерелами! Зацікавити дітей не кожен може, але пані Аліну вони слухали із задоволенням. Відвідали джерела, набрали водички, прогулялися гарним парком… Дякуємоза насичений новими знаннями та позитивними емоціями день!

ПП Тревел Ворлд

09.11.2020
Хочу поблагодарить ГИДа Алину, за очень интересную, познавательную экскурсию. Алина провела для гостей нашей компании по маршруту Киев-Белая Церковь- Фастов -Томашовка. Материал был подан интересно, с вплетением своих родословных корней. Гости остались довольны подачей материала, Спасибо большое, Рекомендуем ГИДа Алину!

18.09.2020

Tatyana

09.08.2020
Аліна - супер Гід. !!!! Вже працюємо з 2008 року. Вона не тільки цікаво може розповісти та показати про місто та міста , але ще й дуже відповідальна з організаційних питань. Вона , якщо працює то Вона тут з Вами , а не десь далеко . Я ідуже , дуже вдячна Долі що нас звела. Дякую )

Людмила

24.07.2020
Вспоминаю с теплотой в душе экскурсию в Каменец-Подольский, которую организовала Алина. Рассказ был с огромной любовью к родному краю. Алина по крупицам собирает самые интересные, увлекательные моменты в истории, каких не найти ни в книгах, ни в интернете. Потому экскурсии, проводимые Алиной , всегда оставляют неизгладимый след в памяти. Экскурсии по Киеву непревзойденные. Когда я приеду в Украину, обязательно запишусь к Алине на экскурсию. Всем рекомендую.

Ярослава

22.07.2020

Валерий

22.07.2020
Дуже рекомендую всім кращого гіда Аліну. Я був на декількох тематичних київських екскурсіях. І завжди був вражений ії здібністю та простотою відображати всі визначні місця і історичні події, що стосуются даних місць. За це я дуже їй вдячний і бажаю Аліні подальшого успіху в її творчой роботі, залишатися цікавою і яскравою!!!!

Zoia

22.07.2020
Любі друзі, кияни та гості столиці, якщо ви хочете познайомитися з історією та сучасністю нашого міста або помандрувати просторами України по історичним місцям, побачити унікальні природні ландшафти, звертайтесь до турагенства Аліни Козиревоі ( Alina Kozyreva). Ми багато мандрували з нею, завжди рекомендували її екскурсії своїм друзям і знайомим , бо у неї дивовижний талант мандрівника і гіда. З нею забуваєш про час і пірнаєш у минуле. Це унікальна людина, яка щиро любить своє місто, свою країну, свою справу і незабутні подорожі з нею стануть для вас справжнім святом.

Игорь

22.07.2020
Знающий, живой, интересный и зажигательные гид. Рекомендую!

svetlanaeks4

22.07.2020
Бувала на екскурсіях Аліни. Це дійсно захоплююче, неймовірно цікаво та з душею. Це те, що називається гід від Бога. Рекомендую всім!

Наташа

22.07.2020
Если вы хотите открыть для себя Киев с новой стороны, посмотреть на его историю и события, дома и уютные улочки новым взглядом - то стоит поучаствовать в захватывающей экскурсии, которая организовывает гид Алина Козырева. Особо хочется отметить ее доброжелательность, жизненный позитив и чуткое отношение к экскурсантам. Удачи Вам, Алина!!!

Oleg

22.07.2020
Професійність (глибокі знання та вміння їх донести) доброзичливість Та і просто мила жінка!!!

Светлана

22.07.2020
Кращий гід міста Киіва!

Yulia

22.07.2020
Аліна- Чудовий гід! Обираючи маршрут з Аліною , ви отримаєте море задоволення. Вона дуже цікаво розказує, багато цікавих фактів, які захоплюють і залишають в пам’яті приємні спогади. Навіть звичайна екскурсія Києвом може бути особливою, смішною, цікавою і для дітей і для дорослих .

x69681

22.07.2020
Кожного разу, коли буваю у Києві з Миколаєва замовляю екскурсоводом Аліну. Завжди відкриваю для себе щось нове. Найкращі рекомендації!

Vasyliy

22.07.2020

Елена

22.07.2020
Оценки Отзывы 17
Участник
Гильдия гидов

За запитом

грн/час

Киев, Умань, Канев, Батурин, Белая Церковь, Переяслав, Житомир, Жашков, Коростышев
Украинский, Русский

Специализация

Опыт работы

с 1995 года
Подписаться

Подписчики 5

Подписался 0